flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація для присяжних, яких увільнено у зв’язку із закінченням строку повноважень

18 січня 2023, 14:58

                   Згідно з підпунктом «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб'єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді).

                   Відповідно до частини 1, 2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 року №1700-УІІ особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а", "в" і "г" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. 

                    Особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зазначену у підпунктах "а", "в" і "г" пункту 2 частини першої статті 3, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.                  

                  Присяжні, яких увільнено, зобов'язані подати електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

                 Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій та навчальне відео із заповнення декларацій у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" знаходяться на офіційному вебсайті НАЗК за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/.

               Для заповнення декларації присяжним необхідно отримати електронно-цифровий  підпис.

               Для отримання електронного ключа потрібно звернутися до будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів і надати заповнену реєстраційну форму, паспортні дані та  реєстраційний номер облікової картки платника податків.

               Повний перелік таких центрів — за посиланням.

               Електронний ключ до підпису радимо зберігати на змінному носії (наприклад, на флешці).

               При зверненні до Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, ПриватБанку  отримати кваліфікований електронний підпис можна  безплатно. Інші надавачі довірчих послуг оформлюють електронний підпис відповідно до власних тарифів. 

               Довідки про доходи надаються  в ТУ ДСА України в Житомирській області за адресою:  вул. Бориса Лятошинського, 5, м. Житомир.